حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

افزونه پارسی دیت را نصب کنید Thursday, 18 April , 2024 ساعت تعداد کل نوشته ها : 2748 تعداد نوشته های امروز : 0×
امضای قرارداد تأمین مالی میان شرکت نفس زیست فارمد و کارگزاری بانک کارآفرین با بروکری کارن / خط تولید کپسول تنفسی تأمین مالی شد
27 فوریه 2024 - 12:30
شناسه : 4322

یک قرارداد تأمین مالی میان شرکت نفس زیست فارمد و کارگزاری بانک کارآفرین با بروکری گروه پیشگامان کارآفرینی کارن در نخستین همایش تجارت فناوری به امضا رسید. این رویداد به همت پارک فناوری پردیس 29 بهمن 1402 در سالن همایش‌های بین‌المللی دانشگاه شهید بهشتی و با توجه به اهمیت تجارت فناوری، ضرورت پرداختن به آن و بررسی موانع و مشکلات در این حوزه برگزار شد.
فرصتی برای به اشتراک‌گذاری دانش و نوآوری هانیه صادقی مدیر رویداد شرکت کارن کراد هدف از برگزاری همایش تجارت فناوری را شبکه‌سازی، توسعه و هم‌افزایی میان بازیگران حوزه تجارت فناوری خواند و بیان کرد: «ایجاد فرصت برای به اشتراک‌گذاری دانش، نوآوری‌ها و یافته‌های تجربی در خصوص تجارت و انتقال فناوری به بازار از دیگر اهداف این رویداد به شمار می‌رود. در پنل‌های تخصصی که در این همایش برگزار شد موانع و چالش‌های تجارت فناوری و ارائه راهکارهایی در جهت رفع موانع مورد بررسی قرار گرفت.»
هانیه صادقی ایجاد آگاهی در زیست‌بوم استارت‌آپی مدیر رویداد شرکت کارن کراد با اشاره به این نکته که این رویداد با معرفی فرصت‌های همکاری سازمان‌ها و مجموعه‌های بزرگ با فعالان ..

ارسال توسط :
پ
پ

پایگاه خبری نجوا

یک قرارداد تأمین مالی میان شرکت نفس زیست فارمد و کارگزاری بانک کارآفرین با بروکری گروه پیشگامان کارآفرینی کارن در نخستین همایش تجارت فناوری به امضا رسید. این رویداد به همت پارک فناوری پردیس 29 بهمن 1402 در سالن همایش‌های بین‌المللی دانشگاه شهید بهشتی و با توجه به اهمیت تجارت فناوری، ضرورت پرداختن به آن و بررسی موانع و مشکلات در این حوزه برگزار شد.

فرصتی برای به اشتراک‌گذاری دانش و نوآوری

هانیه صادقی مدیر رویداد شرکت کارن کراد هدف از برگزاری همایش تجارت فناوری را شبکه‌سازی، توسعه و هم‌افزایی میان بازیگران حوزه تجارت فناوری خواند و بیان کرد: «ایجاد فرصت برای به اشتراک‌گذاری دانش، نوآوری‌ها و یافته‌های تجربی در خصوص تجارت و انتقال فناوری به بازار از دیگر اهداف این رویداد به شمار می‌رود. در پنل‌های تخصصی که در این همایش برگزار شد موانع و چالش‌های تجارت فناوری و ارائه راهکارهایی در جهت رفع موانع مورد بررسی قرار گرفت.»

پایگاه خبری نجوا
هانیه صادقی

ایجاد آگاهی در زیست‌بوم استارت‌آپی

مدیر رویداد شرکت کارن کراد با اشاره به این نکته که این رویداد با معرفی فرصت‌های همکاری سازمان‌ها و مجموعه‌های بزرگ با فعالان حوزه تجارت فناوری کمک شایانی به اکوسیستم کارآفرینی کشور می‌کند، گفت:‌ «همایش تجارت فناوری با برگزاری پنل‌های تخصصی و کارگاه‌های آموزشی در حوزه تجارت فناوری نقش موثری در ایجاد آگاهی در اکوسیستم استارت‌آپی و کارآفرینی کشور خواهد داشت.»

او ادامه داد: «امروزه مشکل تامین مالی از موانع جدی در توسعه کسب‌وکارها محسوب می‌شود. با توجه به برگزاری پنل تخصصی تامین مالی جمعی در حوزه تجارت فناوری در این همایش می‌توان امیدوار بود که معرفی این ابزار نوین به کسب‌وکارها در جهت حل مشکلات نظام تامین مالی کشور موثر واقع خواهد شد.»

در همایش تجارت فناوری پنل‌های‌ تخصصی در زمینه‌های مختلف از جمله تبادل و تجارت فناوری، پنل ابزارهای تامین مالی در تجارت فناوری، پنل چالش‌ها و فرصت‌های تجارت فناوری در حوزه معدن، پنل نقش رایزنان همکاری فناوری در تجارت فناوری، پنل تجارت فناوری با رویکرد تقاضا محوری و پنل تخصصی در زمینه فرصت‌ها و چالش‌های تجارت بین‌الملل فناوری برگزار شد.

تامین‌مالی ۱۰۸ میلیارد ریالی شرکت نفس زیست فارمد

صادقی با اشاره به امضای قرارداد میان شرکت نفس زیست فارمد و کارگزاری بانک کارآفرین با بروکری گروه پیشگامان کارآفرینی کارن اظهار کرد: « شرکت دارویی نفس زیست فارمد با بهره‌گیری از متخصصان داخلی و به‌روزترین تجهیزات، موفق به راه‌اندازی پلتفرم تولید داروهای پودر خشک استنشاقی شده است. این شرکت به عنوان یکی از اولین تولید‌کنندگان این فرم از داروها برای توسعه محصول خود نیاز به تامین مالی داشت. این قرارداد جهت تامین مالی تولید کپسول تنفسی تیوتوریوا با این شرکت منعقد شد.»

مدیر رویداد شرکت کارن کراد در ادامه گفت: « با توجه به این قرارداد این شرکت سرمایه‌ای بالغ بر یکصد و هشت میلیارد ریال در سکوی تامین‌مالی جمعی کارن‌کراد جذب خواهد کرد. همچنین این قرارداد با کارگزاری بانک کارآفرین به‌عنوان نهاد مالی ناظر بر سکوی تامین مالی جمعی کارن‌کراد منعقد شده است.»

کمک به اکوسیستم کارآفرینی کشور از طریق تامین مالی کسب‌وکارها

صادقی با اشاره به این نکته که سکوی تامین مالی جمعی کارن‌کراد از سال 1400 به عنوان بروکر شبکه فن‌بازار ملی ایران فعالیت دارد، بیان کرد: «امیدواریم این همکاری روز به روز پربارتر باشد و کارن‌کراد بتواند در حوزه تامین مالی کسب‌وکارها با حمایت‌های شبکه ملی فن بازار به سهم خود نقش موثری در کمک به اکوسیستم کارآفرینی کشور ایفا کند.»

پایگاه خبری نجوا

او در خصوص نقش کارن‌کراد به عنوان بروکر در توسعه فناوری گفت: « بدون شک حل مشکل تامین مالی کسب‌وکارها این امکان را فراهم می‌سازد تا نوآوری‌ها و فناوری‌های جدید بتواند به مرحله توسعه بازار حرکت کند. در نتیجه، ارزش اقتصادی در کشور ایجاد شود. از همین رو سکوی تامین مالی جمعی کارن‌کراد به‌عنوان کارگزار تامین مالی پارک فناوری پردیس و شبکه فن‌بازار ملی ایران امیدوار است که با پر کردن خلا موجود در بحث تامین سرمایه برای کسب‌وکارهای نوآور و فناور در کشور سهم موثری در پیشبرد اهداف آن‌ها داشته باشد.»

همایش تجارت فناوری با همکاری معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست‌جمهوری، پارک فناوری پردیس و شبکه فن بازار ملی ایران برگزار شد.

راه پرداخت – رسانه فناوری‌های مالی ایران

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.