حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

افزونه پارسی دیت را نصب کنید Thursday, 18 July , 2024 ساعت تعداد کل نوشته ها : 4632 تعداد نوشته های امروز : 77×
صدوهشتمین جلسه صحن علنی شورای شهر مشهد
 • 2024-03-11 ساعت: 13:25
 • شناسه : 5452

  صدوهشتمین جلسه صحن علنی شورای شهر مشهد   به گزارش نجوا نیوز ، امروز، دوشنبه ۲۱ اسفندماه، صدوهشتمین جلسه صحن علنی شورای اسلامی شهر مشهد مقدس، در تالار شهر مشهد برگزار شد و در این جلسه کلیات بودجه ١۴٠٣ شهرداری مشهد به مبلغ ۵۶ هزار میلیاردتومان تصویب شد و بررسی جزئیات به جلسه بعدی موکول  شد. […]

  ارسال توسط : منبع : https://shrr.ir/000uMu
  پ
  پ

  صدوهشتمین جلسه صحن علنی شورای شهر مشهد

   

  به گزارش نجوا نیوز ، امروز، دوشنبه ۲۱ اسفندماه، صدوهشتمین جلسه صحن علنی شورای اسلامی شهر مشهد مقدس، در تالار شهر مشهد برگزار شد و در این جلسه کلیات بودجه ١۴٠٣ شهرداری مشهد به مبلغ ۵۶ هزار میلیاردتومان تصویب شد و بررسی جزئیات به جلسه بعدی موکول  شد.

   

  تذکرات دائمی و نژادحسین به شهردار مشهدمقدس

  هاشم دائمی، عضو شورای اسلامی شهر مشهد در تذکری به شهردار اظهار کرد: در تاریخ ۱۱ آبان‌ سال ۱۴۰۱ شورای شهر مصوبه‌ای تحت عنوان «طرح منزلت» یعنی ارائه خدمات ویژه برای سالمندان و بازنشستگان داشت. بعد از تصویب این مصوبه، دو هفته بعد به فرمانداری ارسال و در نهایت برای اجرا به شهرداری ابلاغ شده است.

  وی افزود: بعد از آن شهرداری را ملزم کردند ظرف مدت سه ماه از زمان لازم‌الاجرا شدن این مصوبه، آیین‌نامه را به شورای شهر اعلام کند. در تاریخ ۱۱ بهمن‌ ۱۴۰۱ شهرداری باید آیین‌نامه مربوطه را ارسال می‌کرد. آقای خویی سه مکاتبه در تاریخ‌های مختلف با شهرداری داشت، اما شهرداری نسبت به پیگیری و ارسال آیین‌نامه مربوطه قصور کرده و بعد از گذشت یک سال و چهار ماه از این مصوبه، به تازگی این آیین‌نامه را به شورای شهر انعکاس داد.

  دائمی ادامه داد: در جلسه بررسی آیین‌نامه پیشنهادی طرح منزلت در کمیسیون بودجه ساعت‌ها صحبت کردیم. متاسفانه بعد از گذشت یک سال و چهار ماه که خارج از زمان استاندارد و قانونی است، آیین‌نامه‌ای برای ما آوردند که نقص‌های زیادی دارد و در آن جلسه عنوان کردند باید شیوه‌نامه دیگری پیوست این آیین‌نامه بیاورند که آیین‌نامه ما را اجرا و تکمیل کند.

  این عضو شورای اسلامی شهر مشهد اضافه کرد: چرا بعد از یک سال و چهار ماه باید آیین‌نامه ناقص بیاید؟ چرا آیین‌نامه‌ای که بعد از این مدت انعکاس دادید این همه نقص دارد؟ آیا کسی در شهرداری نیست که پاسخ مصوبات شورای شهر را بدهد و ما باید سه بار بعد این همه مدت مکاتبه کنیم و در نهایت به خاطر ضعف عملکردی مجبور شدیم آیین‌نامه را به مرکز پژوهش‌های شورای شهر بفرستیم.

  وی بیان کرد: آقای شهردار این وضعیت کار کردن و عملکرد شماست. اگر مصوبات شورای شهر را بررسی کنیم، هیچ‌کدام در زمان قانونی خود به شورا انعکاس داده نشده است. وقتی صحبت از تذکر به شما می‌کنیم، تذکر ما تذکر عملکردی است و از روی حب و بغض نیست. به مصوبات شورا بی‌توجه نباشید و در زمان استاندارد و قانونی برای پاسخ درست به شورای شهر دستور و اقدامات مقتضی را صادر کنید.

   

  نامگذاری تعدادی از معابر فرعی شهر مشهدمقدس به نام شهدای گرانقدر

   

  همچنین در ادامه جلسه علنی، لایحه نامگذاری تعدادی از معابر فرعی با حفظ شماره به نام شهدای گرانقدر به تصویب رسید.

  بر اساس این ماده واحده شهرداری مشهد مکلف است نسبت به نامگذاری معابر فرعی با حفظ شماره به نام شهدای گرانقدر اقدام کند؛

   

  در منطقه ۶ معبر فرعی اروند ۶۰٫۵ واقع در خیابان اروند با حفظ شماره به نام شهید علی کمالی

   

  معیر فرعی شهید رستمی ۳۵ واقع در بلوار شهید رستمی با حفظ شماره به نام شهید محمدرضا ایران پور

   

  در منطقه ٨ معبر فرعی امام خمینی ۴۷ واقع در بلوار امام خمینی با حفظ شماره به نام شهید علیرضا طبیعی

   

  در منطقه ١٠ معبر فرعی ادیب ۵ واقع در بلوار ادیب با حفظ شماره به نام شهید امین اله زاهدی گلوگاهی

   

  در منطقه ثامن معبر فرعی وحدت ۷ واقع در خیابان وحدت با حفظ شماره به نام شهید محمد آفتابی نامگذاری شود.

   

  مبع حامی : پورسینا نیوز

  ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.